EFE 04-1 Pratiko Otomatik Sensörlü

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 04-1 Pratiko Otomatik Sensörlü

Ürün Videosu

EFE 04-1 Pratiko Otomatik Sensörlü

EFE 04-1

GENEL ÖZELLİKLER

Yana açılır kapak sistemi ile temizliği ve bakımı pratiktir. Modern tasarımı ile işletmelere şıklık ve estetiklik katar. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. İki raf veya dolap arasına yerleştirilebilir. Çalıştırmak için makinenin yanına geçilmesine gerek yoktur. Ön taraftan çalıştırılır. Otomatik sensörlü oluşu, operatörün makineyi rahat kullanmasını sağlar. Kullanıcıyı yormaz. 8 mm'den yukarı istenilen dilim kalınlığında üretilir. Standart 16-18 mm olarak üretilmektedir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. CE standartlarında üretilmektedir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Kolsuz ve kapaksız çalışma sistemlidir. Sensörlü olan açık hazneye ekmek bırakılır. İtici kızak ekmekle temas ettiğinde kesim yavaşlar, ekmek ezilmeden dilimlenir. Dilimleme işlemi bittiğinde makine durur. Dilimlenen ekmek poşetleme sacı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.

 

TEMİZLİK VE BAKIM

Makine ön gövdesi açılabilir sistemlidir. Makine sol tarafında bulunan kilit açıldıktan sonra ön gövde açılır. Plastik çekmece yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır. El fırçası ile makinenin iç yüzeyleri kırıntı ve tozlardan temizlenir. Makine günlük bakım haricinde bakım gerektirmez.