EFE 07 - Trabzon Manuel

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 07 - Trabzon Manuel

Ürün Videosu

EFE 07 - Trabzon Manuel

EFE 07

GENEL ÖZELLİKLER

Standart ekmek dilimleme makine modelidir. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. Ekmeğin hızlı ve simetrik biçimde dilimlenmesini sağlar. Ayar gerektirmeden maksimum 4 kg’a kadar her ekmeği dilimler. 8 mm ve üzeri istenilen ölçüler de üretim yapılır. Standart 16-18 mm olarak üretilmektedir. Ekmeğin temas ettiği yüzeyler 304 kalite paslanmaz olup sağlığa zararı yoktur. Tekerlekli olduğundan kolay taşınabilir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ekmek dışında özel üretim; Islama köfte, pestil, cezerye, helva, elma, portakal,  kabak tatlısı, siron, kelle-paça, tavuk, burger, ev yapımı sabunları en-boy kesebilen makineler üretmekteyiz.


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Makinede bulunan kol kendimize doğru çekilir ve açılan hazneye ekmek bırakılır. Kol kontrollü şekilde yavaşça bırakılarak ekmek dilimlenir ve makine çalışmasını  tamamlar. Dilimlenen ekmek poşetleme aparatı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.


TEMİZLİK VE BAKIM

Makine günlük temizlik haricinde bakım gerektirmez. Kırıntı çekmecesi yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır ve çekmece yerine  koyulur.